DONICE / TACE / PODSTAWKI

DONICE / TACE / PODSTAWKI

Konkretne gatunki roślin w domowych hodowlach często wymagają specjalnych doniczek. W ELEKTROGROW oferujemy szeroki wybór doniczek, tacek oraz podstawek – w naszym szerokim asortymencie można bez problemów znaleźć odpowiedni pojemnik do hodowli nawet najrzadszej odmiany.

Najbardziej podstawowe doniczki to modele, które wykonane są z plastiku o kształcie okrągłym lub kwadratowym. Nasi klienci mogą liczyć na duży wybór rozmiarów, co pozwoli dopasować liczbę i rodzaj doniczek do posiadanego miejsca w domowej hodowli oraz mocy przerobowych hodowcy.

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na doniczki oddychające (inaczej powietrzne, Air-Pot), wykonane z połączonych ze sobą starannie stożków, zapewniających niespotykaną wcześniej cyrkulację powietrza. Jeżeli korzenie danego gatunku rośliny potrzebują dopływu powietrza, takie doniczki będą niezastąpione.

Innym wyjątkowym rodzajem dostępnej w ELEKTROGROW doniczki jest doniczka torfowa, która, jak sama nazwa wskazuje, wykonana jest ze specjalnego rodzaju torfu. Z tego właśnie powodu idealnie nadaje się do roślin we wczesnej fazie rozwoju, a więc do wysiewu nasion i do niewielkich sadzonek. Dopiero wzrastające roślinki bez problemu mogą penetrować ścianki takich doniczek, dzięki czemu nic nie blokuje ich naturalnego rozwoju.

W końcu bardzo wygodne w domowym uprawianiu roślin są oferowane w naszym sklepie ELEKTROGROW tace, ponieważ ich elastyczna budowa sprawia, że zmieścimy je wszędzie tam, gdzie nie wejdą już zwykłe podstawki.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 45 elementów