DWUTLENEK WĘGLA CO2

DWUTLENEK WĘGLA CO2

Każdy hobbistyczny plantator doskonale wie, że rośliny poprzez fotosyntezę są w stanie przerobić nawet trzykrotnie więcej dwutlenku węgla, niż otrzymują z atmosfery. Jeżeli zatem dostarczymy im więcej CO2, przyjmą go one z ochotą, w konsekwencji lepiej się rozwijając. Z tego powodu osobną kategorią w ELEKTROGROW jest właśnie dwutlenek węgla CO2, a konkretnie środki do otrzymywania go oraz specjalistyczna elektronika pozwalająca wytworzyć odpowiednią reakcję celem uzyskania tego związku. Kategoria obejmuje też maty, butle i dozowniki służące do produkcji CO2 i zwiększenia wydajności naszych domowych upraw.

Najprostszym sposobem na zwiększenie zawartości dwutlenku węgla w podłożach naszych hodowli jest zdecydowanie się na specjalne tabletki, które go zawierają. Bardziej zaawansowani technologicznie hodowcy, pragnący większej kontroli i różnych możliwości, powinni rozważyć zainwestowanie w sprzęt nie tylko wytwarzający dwutlenek węgla, ale służący też do mierzenia całej „mikroatmosfery” stworzonej na potrzeby domowych hodowli.

Oznacza to, że dostępne w ELEKTROGROW urządzenia należące do kategorii dwutlenek węgla CO2 są w stanie oprócz tego związku kontrolować też temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu z growboxami. To pozwoli odpowiednio reagować na odchylenia od pożądanych norm, na przykład poprzez zwiększenie bądź zmniejszenie wentylacji. Wszystko to ma na celu uzyskanie idealnych warunków dla hodowanej roślinności i umożliwienie jej nieskrępowanego wzrostu i rozwoju.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów