GROWBOXY / NAMIOTY UPRAWOWE

GROWBOXY / NAMIOTY UPRAWOWE

Growboxy to zdecydowanie najważniejsze produkty w ELEKTROGROW – to kategoria, z której jesteśmy też szczególnie dumni. Tutaj na naszych klientów czekają starannie dobrane przez fachowców namioty uprawowe – zarówno niewielkie, na kilka doniczek, które możemy ustawić na biurku, jak i potężne namioty, w których zmieszczą się nie tylko uprawiane gatunki roślin, ale też ich hodowca.

To nowoczesne konstrukcje wykonane z solidnych, nieprzepuszczających światła, a w dodatku wodoodpornych materiałów rozpostartych na kompaktowych stalowych stelażach. Jednocześnie growboxy dostępne w ELEKTROGROW są naprawdę lekkie, tak więc złożenie ich lub rozłożenie nie jest w ogóle męczące, a gotowy namiot bez trudności można przenieść np. z jednego pokoju do drugiego. Należy też zwrócić uwagę na sposób montażu, który jest szybki i nieskomplikowany, tak więc nawet osoby bez szczególnego zacięcia technicznego sobie z tym poradzą.

Namioty uprawowe wyposażone są w gotowe instalacje przystosowane do zamontowania w nich wentylacji oraz odpowiedniego oświetlenia, tj. rękawy wentylacyjne czy fragmenty okablowania. Producenci growboxów często dołączają też do zestawu komplet haczyków lub klipsów dla sprawniejszego i bardziej ergonomicznego przygotowania hodowli.

W kategorii GROWBOXY / NAMIOTY UPRAWOWE znaleźć można również akcesoria do tych sprzętów, takie jak siatki i podłogi do namiotów, suszarki do roślin, które można zamontować bezpośrednio w growboxach, a także niewielkie szklarnie (propagatory, ukorzeniacze).

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 105 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 105 elementów