HYDROPONIKA

HYDROPONIKA

Hydroponika to bezglebowa uprawa roślin na pożywkach wodnych, stosowana najczęściej w uprawach domowych. Oczywiście w naszym sklepie nie mogło zabraknąć tej ważnej kategorii dla hodowców. W ELEKTROGROW mamy do zaoferowania kompletne, w pełni nowoczesne i bogato wyposażone zestawy do bezglebowej uprawy roślin w sztucznych (domowych) warunkach. Nasza oferta obejmuje produkty wiodących producentów specjalizujących się w sprzęcie hydroponicznym i akcesoriach hydroponicznych.

Domowy hodowca zainteresowany hydroponiczną uprawą potrzebuje przede wszystkim kilka metrów rurek do poprowadzenia wody, a do tego odpowiednich złączek i kolanek do połączenia ich ze sobą i stworzenia estetycznego oraz funkcjonalnego systemu nawadniającego. Oprócz tego potrzebne będą niewielkie kraniki oraz środki chemiczne odkamieniające wodę, aby nie doszło do zatkania systemu. Wszystkie te elementy czekają na naszych klientów w asortymencie ELEKTROGROW.

Nieco droższym, ale bardzo skutecznym i w dodatku o wiele łatwiejszym sposobem na uprawę hydroponiczną jest gotowy system w formie donicy połączonej ze zbiornikiem na wodę i całą elektroniką do nawadniania i napowietrzania. Jakby tego było mało, takie systemy można rozbudowywać na zasadzie modułów, tworząc ogromną, bardzo wydajną i efektowną hodowlę.

Klienci o ograniczonej przestrzeni na domowe uprawy powinni zainteresować się wertykalnymi systemami hydroponicznymi, które z powodzeniem zmieścić można nawet w niewielkich mieszkaniach w blokach czy kawalerkach. Wertykalne uprawy zajmują stosunkowo mało miejsca, a pozwalają cieszyć się naprawdę obfitymi plonami.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 74 elementów