MIERNIKI I KONTROLA

MIERNIKI I KONTROLA

Uprawy prowadzone w szklarniach oraz zamkniętych pomieszczeniach wymagają maksymalnej kontroli mikroklimatu powstającego w otoczeniu roślin. Warunki, w których one wrastają, muszą być wręcz idealne, tylko wtedy ich uprawa jest opłacalna i efektywna. Do najważniejszych aspektów zaliczanych do kontroli mikroklimatu przy uprawie roślin zalicza się kontrolę ilości naświetlania, kontrolę temperatury oraz wilgotności powietrza, a także odczynu pH gleby i wody. Tylko specjalistyczne przyrządy pomiarowe do uprawy roślin pozwalają na określenie we właściwy sposób wszystkich tych parametrów.

Do mierzenia ilości światła zarówno w szklarni, jak i na zewnątrz oferujemy Państwu w naszym sklepie profesjonalne mierniki naświetlenia. Wielofunkcyjne mierniki do uprawy roślin z oferty naszego sklepu pozwalają na określane zarówno temperatury w otoczeniu, jak i wilgotności powietrza, za pomocą jednego urządzenia. Dzięki czemu czas pomiarów zostaje zmniejszony do minimum.

Specjalistyczne mierniki i urządzenia kontrolne, które znajdą Państwo w naszym sklepie, są niezbędne do przygotowania odpowiedniej mieszanki nawozów, dopasowanej do gleby i rodzaju roślin pod względem składników mineralnych i odżywczych, a także pH. Kompleksowa kontrola wszystkich parametrów dzięki urządzeniom renomowanych marek staje się prosta i przyjemna. Dodatkowo korygowanie poszczególnych parametrów po ich określeniu za pomocą urządzeń pomiarowych do uprawy roślin daje wymierne efekty w postaci obfitych plonów.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 35 elementów