OŚWIETLENIE ASYMILACYJNE HPS i MH

OŚWIETLENIE ASYMILACYJNE HPS i MH

Stymulacja wzrostu i kwitnienia roślin, zwłaszcza tych w szklarniach, jest prostsza, dzięki zastosowaniu dodatkowego doświetlenia, które uzupełnia niedobór słońca. Oświetlenie asymilacyjne umożliwia utrzymanie maksymalnej wydajności uprawy zarówno w czasie wzrostu, rozkwitu, jak i wegetacji. ELEKTROGROW posiada szeroką ofertę lamp, które przeznaczone są do różnych faz rozwoju plonów – dostępne w postaci żarówek oraz kompleksowych zestawów.

Lampy HPS, czyli sodowe, to profesjonalne wspomagacze uprawy roślin, które wykorzystują promieniowanie fotosyntetyczne. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem PAR, dzięki czemu wydzielane światło jest najbardziej zbliżone do światła słonecznego. Większość modeli przeznaczonych jest dla obu etapów uprawy: wzrostu i kwitnienia. W naszym sklepie każdy hodowca dobierze sprzęt idealnie dopasowany do swoich zapotrzebowań – moc lamp waha się między 70W, a 1000W.

Lampy MH, czyli żarówki metalohalogenkowe, to sprzęt przeznaczony dla roślin matek i plonów podczas etapu wzrostu. Sprawdzają się jako oświetlenie w fazie wegetacji, gwarantując najbardziej korzystne środowisko wpływające na prawidłową, mocną uprawę. Podwyższona emisja światła niebieskiego przyczynia się do wyższego stopnia fotosyntezy, która jest niezwykle istotna dla rozwoju roślin. Niektóre z nich wydzielają światło niebiesko-białe, które doskonale wpływa na ukorzenianie. W ELEKTROGROW lampy MH dostępne są o mocy od 150W do 1000W.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 379 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 379 elementów