AKCESORIA DO UPRAWY

AKCESORIA DO UPRAWY

Akcesoria dostępne w ELEKTROGROW obejmują specjalistyczne elementy wyposażenia growboxa i wszelkie pozostałe produkty będące nieocenioną pomocą dla domowych hodowców roślin. W kategorii „Akcesoria” czekają na naszych klientów zarówno najbardziej podstawowe narzędzia znane z przydomowych ogródków, takie jak spryskiwacze czy nożyczki, jak również te bardziej zaawansowane.

Do takich zaliczymy na przykład: grzejniki, chłodziarki i nagrzewnice wody bądź pożywki, okablowanie namiotów uprawowych oraz regulatory temperatury i regulatory obrotów. Takie elektroniczne akcesoria są niezbędne do zapewnienia idealnych warunków w naszych domowych uprawach – część hodowanych przez domowych hodowców roślin wymaga ściśle określonych warunków (np. dokładnej temperatury) i nie toleruje żadnych odstępstw. Producenci takich urządzeń wzięli to pod uwagę, dlatego spora część z nich nie tylko pozwala na uzyskanie należytych warunków, ale też umożliwia zaawansowane pomiary celem niezmiennego ich utrzymania.

Specjalne miejsce wśród akcesoriów ELEKTROGROW zajmują trymery, zwane również żniwiarkami. Najbardziej zaawansowane technologicznie modele trymerów mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Żniwiarki to jedno z podstawowych narzędzi dla osób zajmujących się tworzeniem mieszanek zapachów, olejków wykorzystywanych w aromaterapii oraz środków ziołoleczniczych. Dobry trymer nie uszkadza pąków roślin, poza tym jest wysoce efektywny i pozwala na skrócenie czasu pracy o wiele godzin.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 59 elementów