PROGRAMATORY I STEROWNIKI

PROGRAMATORY I STEROWNIKI

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniach szklarniowych i przeznaczonych do hodowli jest niezwykle ważne dla uzyskania najlepszych rezultatów, zarówno pod względem kwitnienia, jak i owocowania. Różne rośliny, wymagają różnych warunków. Wszystko to wynika z ich różnorodnego pochodzenia. Dla uzyskania optymalnych warunków wegetatywnych w ogrodnictwie niezbędne jest utrzymywanie temperatury na poziomie zbliżonym do tego, który występuje w naturalnym klimacie danego gatunku roślin. Niekiedy nawet niewielkie odchylenia od normy mogą mieć ogromny wpływ na uprawy i plantacje.

Dostępne w sklepie Elektrogrow.pl programatory i sterowniki zadbają w profesjonalny sposób o utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu dla roślin pod względem temperatury oraz wilgotności powietrza. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór profesjonalnych cyfrowych programatorów temperatury i ciśnienia, które pozwalają na kontrolowanie temperatury w niezależny sposób w dwóch pomieszczeniach. Jak również proste programatory dobowe, które włączają zasilanie na przykład wentylatorów o określonej porze, w automatyczny sposób, podając do nich napięcie.

Wszelkiego rodzaju regulatory obrotów wentylatorów dostępne w naszym sklepie Elektrogrow.pl kontrolują ilość obrotów wentylatora w danym czasie, pozwalając na zachowanie optymalnych warunków do wzrostu roślin, bez ingerencji człowieka. Sprawiają, że dbanie o mikroklimat dla roślin staje się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Natomiast uniwersalne regulatory pracy silników pozwalają na idealne dobranie parametrów w jednorazowy sposób.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 42 elementów