UKORZENIANIE I KLONOWANIE

UKORZENIANIE I KLONOWANIE

Pobieranie szczepek lub sadzonek od roślin to jedna z najpopularniejszych metod klonowania roślin w ogrodnictwie. Oczywiście można uzyskać nową roślinę poprzez zasianie nasionek, jednak sprawa zaczyna się komplikować, kiedy ciężko pozyskać nasiona z danego gatunku rośliny. Klonowanie ma jeszcze jedną zaletę, pozwala uzyskać szczepkę o wieku biologicznym dawcy, przez co ogrodnik oszczędza sobie czas, który byłby potrzebny na wzrost roślin, do kwitnienia lub owocowania.

W Elektrogrow.pl znajdą Państwo wszystko to, co usprawnia cały proces klonowania roślin, a także przyspiesza ich ukorzenianie się we właściwy sposób. Bogata oferta preparatów do wzrostu korzeni pozwala osiągnąć o wiele lepsze rezultaty w trakcie klonowania roślin, natomiast profesjonalne tace do sadzenia szczepek i klonów wspierają rozwój tych roślin, zapewniając im optymalne warunki do wzrostu Dostępna w naszej ofercie mata bawełniana, to gwarancja odpowiedniego dopasowania podłoża do delikatnej struktury ukorzenionych klonów.

Dobór odpowiednich preparatów jest niezwykle ważny w procesie klonowania i ukorzeniania się roślin. Pozwalają one bowiem przyspieszyć i przeprowadzić wszystko w profesjonalny sposób, co przekłada się na bujniejsze rośliny wyhodowane z pobranych klonów. Odpowiednie podłoże i pojemniki to podstawa właściwego stopnia nawilżenia, które jest niezbędne do prawidłowego ukorzeniania się roślin. Marki takie jak CLONEX PLUS lub EAZY PLUG to gwarancja najwyższej jakości preparatów i osprzętu do klonowania i ukorzeniania w ofercie naszego sklepu.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 57 elementów