VAPORIZERY / GRINDERY / BONGA

VAPORIZERY / GRINDERY / BONGA

Vaporizery to elektryczne urządzenia przeznaczone do inhalacji suszem roślinnym oraz bezdymnej aromaterapii. W ELEKTROGROW oferujemy przekrój tych sprawdzonych i solidnie wykonanych urządzeń. Posiadamy zarówno te najbardziej podstawowe, cechujące się również atrakcyjną ceną modele, jak i te bardziej zaawansowane, mogące pochwalić się większą wydajnością czy kategorią premium. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i wybrania dla siebie waporyzatora, który będzie odpowiadać zarówno pod kątem wyglądu, jak i ceny, która nie nadwyręży naszego budżetu.

Grindery zwane są również kruszerami lub po prostu młynkami ze względu na sposób ich działania. To kolejne przydatne urządzenie znajdujące się w ofercie ELEKTROGROW. To nieskomplikowane, estetycznie wykonane gadżety, których celem jest rozdrobnienie lub zmielenie ziół, przypraw czy tytoniu. Dzięki niewielkim rozmiarom grinderów bez trudu schowamy je do kieszeni. Trwała konstrukcja i wykonanie z wytrzymałych materiałów sprawia, że nawet pojedynczy, niedrogi młynek z powodzeniem będzie służył nam przez wiele lat.

Bonga, czyli fajki wodne, także dostępne są w ELEKTROGROW. To idealne gadżety na prezent, świetnie prezentujące się i bardzo efektownie wykonane. W przeciwieństwie do opisanych wcześniej waporyzatorów fajki wodne potrzebują do działania ognia, jednak właśnie ze względu na wodę uzyskiwany w nich dym ma niską temperaturę, przez co jest o wiele mniej „gryzący”. Dobierając bongo, warto zwrócić uwagę na jej rozmiary, a szczególnie na wielkość cybucha.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 16 elementów