Komplety CFL

Nowy

ZESTAW CFL-200W DUAL PHYTOLITE

Nowy

243,09 zł brutto

Kompletna  lampa do uprawy roślin z  żarówką energooszczędną CFL-200W  firmy PHYTOLITE, zużycie prądu 135W  ( barwa 2100K DUAL przeznaczona na wzrost + kwitnienie  )  odbłyśnik Secret Jardin DAISY fi 60cm który posiadają budowę typu parasol, która daje równe odbicie światła i kabe z wtyczką długości 4,5m

Odbłyśniki firmy Secret Jardin z serii DAISY fi 60cm posiadają budowę typu parasol, która daje równe odbicie światła.

Ośmioboczne załamania odblaskowe tworzą kształt otwartego parasola o rozpiętości 60 cm, zwiększona to ilość światła w zamkniętej strukturze odbłyśnika ( jednolite rozłożenie światła ). Stwarza to również bardziej równomierny rozkład światła, a tym samym pomaga uniknąć nierównego wzrostu roślin.

Odbłyśnik Daisy pozwala na zainstalowanie dowolnej żarówki MH, HPS od 250W do max. 600W oraz lamp energooszczędnych typu CFL. Oprawa E40 z zamontowanym przewodem zakończonym wtyczką IEC ( męskie ) pozwala na szybkie połączenie z układem zasilającym. Jest również wyposażony w otwory wentylacyjne wokół oprawki, aby umożliwić odprowadzanie ciepła przez górną część odbłyśnika. Złożony zestaw jest mały co ułatwia wysyłkę, jak i transport. Złożenie zajmuje 5 min.

Pierwszy odbłyśnik tkaninowy typu parasol.

Kompatybilny z lampami MH, HPS i CFL ( maks. 600 W ).

Bezpieczeństwo termiczne. Można ustawić bliżej bez obawy przed przegrzaniem roślin.

40% bardziej wydajne światło w porównaniu ze standardowymi odbłyśnikami ( 1800 μmoli/m²/s ).

Odbłyśnik posiada bezpiecznik, w przypadku przekroczenia temperatury 120 °C rozłączy napięcie z oprawy.

Dane techniczne:

Wersja: 1.0

Wymiary: Ø 57 x h35 cm

Waga: 1 kg

Powłoka odbłyśnika: Mylar 210D

Oprawa: E40

Przewód zasilający: dł. 450 cm z wtyczką IEC i adapterem EU ( Schuko )

Moc max: 600 W

Bezpieczna  Maksymalna Temperatura: 120 °C / 248 °F

Dzięki konstrukcji, która generuje niski poziom ciepła bezpośrednio pod lampą, odbłyśnik może być obniżony bliżej roślin. W przeciwieństwie do większości innych reflektorów, żarówka w tym modelu jest zamontowana pionowo, a większość światła skierowana jest w bok w kierunku zakrzywionych powierzchni odbłyśnika i odbite z powrotem w kierunku roślin ( uprawy ). Metoda ta tworzy bardziej jednolite rozłożenie światła, niż przy użyciu odbłyśników gdzie lampa zamontowana jest poziomo. Oświetlanie odbłyśnikiem parabolicznym daje jednolity wzrost większej liczby roślin na danym obszarze.

Nowa żarówka PHYTOLITE CFL-200W 2100K Dual: wzrost+ kwitnienie zużycie prądu 135W ( może być zamiennikiem dla lampy sodowej 150W )z specjalnie zmodyfikowane widmo światła o barwie 2100K DUAL:wzost + kwitnienie dostarcza roślinom dodatkową energię, odpowiednio wysoki strumień świetlny poprawia wzrost i kwitnienie roślinie, Lampa energooszczedna nie nagrzewa się jak SODOWA i METALOHALOHENKOWA, ich zastosowanie  oznacza brak kłopotów z temperatura w BOXIE.

parametry żarówki:

- temperatura barwowa 2100K Dual: wzrost + kwitnienie 

- wymiary L=390mm fi=11cm gwint E40

- strumień świetlny 10500lm

- nie wydziela ciepła

- trwałość świetlna 10000 h

- 2 lata gwarancji producenta

Gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę oraz pomoc techniczną.

 Szybka wysyłka DPD (do 24h od chwili zaksięgowania przelewu lub wyboru dostawy pobraniowej za pomocą formularza opcji dostawy allegro) 

 

Gwarantujemy dobry kontakt e-mail :Tara01@poczta.onet.pl

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na nr 502 506 399

Produkty powiązane