KOMPLETY HPS 150W

Lampa do uprawy roślin HPS 150W zestaw

Nowy

161,79 zł brutto

 Profesjonalna ,kompletna NIEROZŁĄCZNA lampa sodowa do uprawy roślin 150W z żarówką CULTILITE SON T AGRO dla roślin Autokwitnących  16800 lm ( przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą uzyskać maksymalną wydajność uprawy   ) z odbłyśnikiem  50X40
Nowy kompletny  ODBŁYSNIK  50cm x 40cm do lamp HPS/MH :
Nowy odbłyśnik wykonany z blachy aluminiowej o gr. 0,8mm o wymiarach 50 x40 x H15cm równomiernie rozprowadzający światło (odbijalność 80% ) zapobiegający puszczaniu ‘’zajączków’’ które mogą przypalić roślinę.W zestawie wszystkie elementy przyłączeniowe, oprawka ceramiczna E40 i zestaw akcesoriów do mocowania gniazda, kabla oraz do podwieszenia lampy.

Nowa żarówka NOWOŚĆ 16800lm CULTILITE AGRO SON T 150W żarówka została zaprojektowana dla osób które chcą uzyskać maksymalną wydajność uprawy, AGRO oznacza podwyższenie emisji światła czerwonego o 10% a co za tym idzie że jest wyższy strumień fotosyntezy. Żarówka HPS AGRO SON T CULTILITE jest najgorętszą obecnie na rynku żarówką a specjalnie zmodyfikowane widmo światła dostarcza roślinom dodatkową energię, odpowiednio wysoki strumień świetlny poprawia wzrost roślinie oraz przyspiesza okres kwitnienia .

Parametry żarówki :CULTILITE AGRO SON T 150W

- temperatura barwowa 2100K +/- 10K

- ekstremalnie wysoka wydajność swietlna

- strumień świetlny 16800 lm ( 10% wyższy niż inne HPS )

- przeznaczona dla obu etapów uprawy i kwitnienia

- Photo Flux 250

- promieniowanie fotosyntetyczne :wysoki współczynnik PAR ( najbardziej zbliżona światłu słonecznemu )

Linia Cultilite narodziła się w Anglii ze sprecyzowanym celem produkcji lamp HPS, MH i CFL , które miałyby wysoką jakość i były w stanie zaspokoić potrzeby hodowców zarówno średnich jak i małych, na terenie całej Europy. Aby zrealizować ten projekt musieliśmy nawiązać ścisłą współpracę z ważnymi amerykańskimi laboratoriami badawczymi z siedzibą w Kalifornii, która słynie z bardzo zaawansowanego rozwoju technologii przeznaczonych do " domowego ogrodnictwa”. W trakcie projektowania naszych lamp, wcieliliśmy się w rolę naszych przyszłych klientów i spróbowaliśmy odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania; jakie cechy byłyby dla nich najważniejsze, decydując się na wybór naszego nowego produktu.

- trwałość świetlna 36000 h

- 2 lata gwarancji producenta

UKŁAD ZAPONOWY, Zasilacz do lampa HPS i MH o mocy 150W z kablem z wtyczką długości 3m :

Nowy profesionalny  układ zapłonowy. Obudowa układu zapłonowego wyposażona w nózki gumowe zapobiegajacej drgadniom i poprawiające cichsza pracę układu. Wszystkie elementy oraz przewody zamocowane na stałe do podstawy aluminiowej , końcówki przewodów zaizolowane, cały zestaw uziemiony, w skład układu zapłonowego wchodzi : nowy ekonomiczny statecznik elektromagnetyczny najlepszej jakości, nowy kondensator mocy biernej co jest niezbędne do prawidłowej i bezawaryjnej pracy układu ,nowy zapłonnik. Układ ma w zestawie przewód 3m z wtyczką

kompletny układ zasilający

-do lamp HPS i MH o mocy 150W

-prąd dla HPS i MH 1,8A

-zasilanie: standard 230V, 50Hz

-automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem

Produkty powiązane