KOMPLETY HPS 250W

Lampa do uprawy roślin HPS 250W zestaw

Nowy

166,67 zł brutto

Profesjonalna ,kompletna ROZŁĄCZNA lampa sodowa do uprawy roślin 250W z żarówką GIB Flower Spectre 33000lm dla roślin Autokwitnących lub MEGAPLANT 33000lm ( na diwe fazy wzrost + kwitnienie).

Komplet składa się z doskonałej jakości żarówki GIB Flower Scpectr 250W lub MEGAPLANT 250W ( na dwie fazy wzrost + kwitnienie),profesjonalnego odbłyśnika wykonanego z blachy aluminiowej STUCCO o równomiernym rozprowadzaniu światła oraz ekonomicznego układu zapłonowego współpracującego zarówno z żarówką sodową i mietalochalogenkową,charakteryzującego się bardzo cicha pracą. Zestaw posiada okablowanie i przewód z wtyczką długości 3m i wszystkie niezbędne elementy do działania lampy.

Nowy odbłyśnik wykonany z blachy aluminiowej o gr. 0,8mm o wymiarach 50 x40 x H15cm równomiernie rozprowadzający światło (odbijalność 80% ) zapobiegający puszczaniu ‘’zajączków’’ które mogą przypalić roślinę, w zestawie:nowe gniazdo ceramiczne E-40

Lampa, żarówka GIB 250W Flower Spectre 33000 lm na kwitnienie

GIB Lighting Flower Spectre HPS to nasza standardowa seria dla wszystkich miłośników chcących rozwijać pomyślnie swoje rośliny, dla tych którzy zaczynają niskim budżetem początkowym. Idealne także dla ogrodników amatorów, ogrodników wewnętrznych i zajmujących się uprawą roślin tropikalnych, Seria ta zaczyna się od bardzo niskich mocy lamp.

- lampa / żarówka sodowa HPS 250W

- model: GIB-Flower Spectre

- wydajność świetlna: 33 000 lumenów

Temperatura barwowa 2000K

wydajnośc 110Lm/W

- gwint E40

- dla roslin Autokwitnących

LUB

Nowa żarówka 33000lm MEGA PLANT 250W ( DUAL : wzrost +kwitnienie )

Badania na uniwersytetach oraz w odpowiednich ośrodkach badawczych dowiodły, że stopa fotosyntezy zależy od ilości fotonów z przedziału 400 - 700 nm. Jest to określane “Fotosyntetycznym Strumieniem Fotonów” (PPF). Jest to jedyny wiarygodny sposób na mierzenie, czy źródło światła jest właściwe do fotosyntezy.

Temperatura barwowa 2000K

Wbudowany pochłaniacz gazów który zapewnia optymalne utrzymanie wartości strumienia świetlnego oraz niesamowita niezawodność.

Wysoki stopień utrzymania strumienia świetlnego przez cały okres użytkowania lampy która zapewnia wyższą jakość gdzie przekłada się to na efekty w uprawie.

- Ekstremalnie wysoka wydajność świetlna

- Strumień świetlny 33000 lm

- Przeznaczona na dwie fazy : WZROST + KWITNIENIE

- promieniowanie fotosyntetyczne :wysoki współczynnik PAR ( najbardziej zbliżona światłu słonecznemu )

- trwałość świetlna 30000

- 2 lata gwarancji producenta

Nowy układ zapłonowy- wszystkie elementy oraz przewody zamocowane na stałe do podstawy aluminiowej , końcówki przewodów zaizolowane, cały zestaw uziemiony, w skład układu zapłonowego wchodzi : nowy ekonomiczny statecznik elektromagnetyczny stabilizujący pracę najlepszej jakości, nowy kondensator mocy biernej co jest niezbędne do prawidłowej i bezawaryjnej pracy układu ,nowy zapłonnik. Układ ma w zestawie przewód 3m z wtyczką i przewód od lampy dł. 1m

Produkty powiązane