KOMPLETY HPS 400W

Lampa do uprawy roślin HPS 400W zestaw

Nowy

186,18 zł brutto

Profesjonalna ,kompletna ROZŁĄCZNA lampa sodowa do uprawy roślin 400W z żarówką GIB Flower Spectre 56700lm dla roslin Autokwitnących lub MEGAPLANT 56000lm ( na diwe fazy wzrost + kwitnienie).

Komplet składa się z doskonałej jakości żarówki GIB Flower Scpectr 400W lub MEGAPLANT 400W ( na dwie fazy wzrost + kwitnienie),profesjonalnego odbłyśnika wykonanego z blachy aluminiowej STUCCO o równomiernym rozprowadzaniu światła oraz ekonomicznego układu zapłonowego współpracującego zarówno z żarówką sodową i mietalochalogenkową,charakteryzującego się bardzo cicha pracą. Zestaw posiada okablowanie i przewód z wtyczką długości 3m i wszystkie niezbędne elementy do działania lampy.

Nowy odbłyśnik wykonany z blachy aluminiowej o gr. 0,8mm o wymiarach 50 x40 x H15cm równomiernie rozprowadzający światło (odbijalność 80% ) zapobiegający puszczaniu ‘’zajączków’’ które mogą przypalić roślinę, w zestawie:nowe gniazdo ceramiczne E-40

Lampa, żarówka GIB 400W Flower Spectre 56 700 lm na kwitnienie

GIB Lighting Flower Spectre HPS to nasza standardowa seria dla wszystkich miłośników chcących rozwijać pomyślnie swoje rośliny, dla tych którzy zaczynają niskim budżetem początkowym. Idealne także dla ogrodników amatorów, ogrodników wewnętrznych i zajmujących się uprawą roślin tropikalnych, Seria ta zaczyna się od bardzo niskich mocy lamp.

- lampa / żarówka sodowa HPS 400W

- model: GIB-Flower Spectre

- wydajność świetlna: 56 700 lumenów

Temperatura barwowa 2000K

wydajnośc 125Lm/W

- gwint E40

- dla roslin Autokwitnących

LUB

Nowa żarówka 56000lm MEGA PLANT 400W ( DUAL : wzrost +kwitnienie )

Badania na uniwersytetach oraz w odpowiednich ośrodkach badawczych dowiodły, że stopa fotosyntezy zależy od ilości fotonów z przedziału 400 - 700 nm. Jest to określane “Fotosyntetycznym Strumieniem Fotonów” (PPF). Jest to jedyny wiarygodny sposób na mierzenie, czy źródło światła jest właściwe do fotosyntezy.

Temperatura barwowa 2000K

Wbudowany pochłaniacz gazów który zapewnia optymalne utrzymanie wartości strumienia świetlnego oraz niesamowita niezawodność.

Wysoki stopień utrzymania strumienia świetlnego przez cały okres użytkowania lampy która zapewnia wyższą jakość gdzie przekłada się to na efekty w uprawie.

- Ekstremalnie wysoka wydajność świetlna

- Strumień świetlny 56000 lm

- Przeznaczona na dwie fazy : WZROST + KWITNIENIE

- promieniowanie fotosyntetyczne :wysoki współczynnik PAR ( najbardziej zbliżona światłu słonecznemu )

- trwałość świetlna 30000

- 2 lata gwarancji producenta

UKŁAD ZAPONOWY, Zasilacz do lampa HPS i MH o mocy 400W z kablem z wtyczką długości 3m :

Nowy układ zapłonowy- wszystkie elementy oraz przewody zamocowane na stałe do podstawy aluminiowej , końcówki przewodów zaizolowane, cały zestaw uziemiony, w skład układu zapłonowego wchodzi : nowy ekonomiczny statecznik elektromagnetyczny o prądzie 4,45A ( a nie jak u innych sprzedających 3,5A) stabilizujący pracę najlepszej jakości, nowy kondensator mocy biernej co jest niezbędne do prawidłowej i bezawaryjnej pracy układu ,nowy zapłonnik. Układ ma w zestawie przewód 3m z wtyczką i przewód od lampy dł. 1m

-kompletny układ zasilający

-do lamp HPS i MH o mocy 400W

-prąd dla HPS i MH 4,45A 

-zasilanie: standard 230V, 50Hz

-automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem

Produkty powiązane