VAPORIZERY / GRINDERY / BONGA

DAVINCI MIQRO czarny waporyzator przenośny

Nowy

487,80 zł brutto

DAVINCI MIQRO czarny waporyzator przenośny:

DaVinci MIQRO Vaporizer to najnowsze dzieło legendarnego amerykańskiego producenta. Jest to z całą pewnością najmniejszy vaporizer elektroniczny w naszej ofercie! Pomimo zadziwiająco małych gabarytów DaVinci MIQRO Vaporizer dostarcza niesamowitej jakości pary – praktycznie identycznej co jego „starszy brat”, DaVinci IQ. Niezwykle czysty smak jest zasługą w pełni ceramicznej ścieżki pary wykonanej z ceramiki Zirconia. DaVinci MIQRO Vaporizer oferuje też możliwość zmniejszenia rozmiaru komory, dzięki czemu jest niezwykle oszczędny. Wymienna bateria, inteligentne tryby Smart Paths i ogromna dyskrecja to dodatkowe atuty tego waporyzatora. Poznajcie DaVinci MIQRO – najmniejszy vaporizer klasy premium!

DaVinci MIQRO jest naprawdę miniaturowy – aż o 33% mniejszy niż DaVinci IQ, będącym jednym z najmniejszych vaporizerów na rynku. Jeszcze mniejszy DaVinci MIQRO Vaporizer wielkością odpowiada więc mniej więcej zwykłej zapalniczce, jest jedynie nieznacznie grubszy – bez najmniejszego problemu damy radę w całości ukryć go w dłoni. Wykonana z metalu obudowa nadaje urządzeniu bardzo solidny wygląd. Dolna klapka skrywa ceramiczną komorę grzewczą. W górnej klapce montowany jest ustnik wykonany z ceramiki Zirconia – do wyboru wersja płaska oraz wypukła, będąca jednocześnie adapterem 10 mm. Pod klapką znajduje się wieczko wymiennej baterii i narzędzie do mieszania suszu w komorze. Z boku urządzenia znajdują się 3 przyciski, na froncie diody LED składające się na wyświetlacz, na drugim boku zaś port micro-USB do ładowania urządzenia. Ogólna jakość wykonania jest imponująca, czego potwierdzeniem jest 5-letnia gwarancja, jakiej producent udziela na DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO może być używany w trakcie ładowania.

DaVinci MIQRO nagrzewa się w 40-50 sekund. To czas przeciętny – ani długi, ani bardzo krótki.

zakres temperatury 148-221 stopni Celsjusza

DaVinci MIQRO jest zasilany wymienną baterią 18350 o pojemności 900 mAh. W pełni naładowana bateria pozwala na około 30 minut pracy na jednym ładowaniu, co pozwala na 2-3 inhalacje.

Wysoka jakość wykonania

DaVinci MIQRO – zalety:

  • najmniejszy vaporizer elektroniczny na rynku
  • ogromna dyskrecja
  • świetna jakość i smak pary
  • wymienna bateria
  • najwyższa jakość wykonania

Podsumowując, DaVinci MIQRO Vaporizer to urządzenie niezwykle – dostarcza pary równie dobrej co DaVinci IQ, jest jednak bez porównania mniejszy, poręczniejszy i jeszcze bardziej dyskretny. Jeśli szukasz vaporizera premium, który nie będzie rzucał się w oczy ale dostarczy wspaniałych wrażeń

W zestawie znajdziemy:

waporyzator przenośny DaVinci IQ MIQRO

-kabel ładowania USB

-dodatkowy ustnik

-4 waciki czyszczące

-uszczelka ustnika

-narzędzie do czyszczenia

-bateria 18350 900 mAh

-instrukcja

Produkty powiązane